PL/EN BIURA 531 687 677 SALE KONFERENCYJNE 570 141 141

O nas

lokalizacja_medium

DOGODNA LOKALIZACJA

uslugi_medium

SZEROKA OFERTA USŁUGOWA

recepcja_medium

RECEPCJA 24H

wnetrza

WYSOKIEJ KLASY WNĘTRZA

Potrzebujesz przestrzeni do pracy, prestiżowego adresu dla nowo otwartej działalności lub miejsca na zorganizowanie szkolenia czy konferencji?

Biura stacjonarne

Powierzchnie biurowe dla małych i dużych firm w prestiżowych lokalizacjach Warszawy, w pełni wyposażonych z kompleksową obsługą. Dostosujemy biuro do Twoich potrzeb i stworzymy idealne miejsce do pracy oraz zadbamy o wizerunek Twojej firmy.

Nasze lokalizacje:

wtt

WARSAW TRADE TOWER

Warszawa,
ul. Chłodna 51

atrium_bg

ATRIUM

Warszawa,
al. Jana Pawła II 23

rondo_bg

RONDO 1

Warszawa,
ul. Rondo ONZ 1

Sale konferencyjne

W nowoczesnym budynku Rondo 1 oferujemy Państwu w pełni wyposażone Centrum Konferencyjne. Wysoki standard i doskonała lokalizacja nieopodal linii metra zapewniają Państwu komfortowe i profesjonalne otoczenie dla rodzaju każdego spotkania.

Posiadamy 4 sale do wyboru:

SALA 1

Sala-konferencyjna-I-II-III-klasowe-2

od 30 do 70 osób

SALA 2

Sala-konferencyjna-II-U

od 25 do 60 osób

SALA 3

Sala-konferencyna-III-U

od 21 do 50 osób

SALA S

Rondo-1-sala-spotkań1

do 12 osób

Oferujemy również:

Biura wirtualne

Wszystkim najemcom biur wirtualnych oferujemy pełny outsourcing usług biurowych (wsparcie księgowe, administracyjne, prawne czy informatyczne) bez konieczności fizycznej obecności w danym miejscu. Dzięki biurom wirtualnym możecie Państwo w znacznym stopniu zredukować początkowe i comiesięczne koszty związane z wynajmem lokalu i zatrudnianiem pracowników biurowych.

Biura na godziny

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortową, w pełni wyposażoną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb przestrzeń biurową, z której możecie skorzystać nawet z krótkim wyprzedzeniem!