PL/EN BIURA 531 687 677 SALE KONFERENCYJNE 570 141 141

Centrum Praskie Koneser

Warszawa, Ząbkowska 31

Home » Biura Stacjonarne » Centrum Praskie Koneser
  • Catering
  • Bezpieczeństwo
  • Recepcja 24H
  • Dogodna lokalizacja
  • Szeroka oferta usługowa

Położenie Centrum Praskiego Koneser w samym sercu warszawskiej Pragi.

Miejsce od lat powiązane z życiem kulturalnym, w nowej odsłonie powróciło na mapę Warszawy. Jest jednym z najbardziej oryginalnych i modnych miejsc w stolicy. Piękna architektura przybliża klimat Starej Pragi w nowoczesnym wydaniu.

Centrum Koneser to zrewitalizowany kompleks biurowo-usługowo-mieszkaniowy. Powstał na terenie dawnej fabryki wódek Koneser. Na terenie Placu Konesera znajduje się bogata oferta restauracji, sklepów, muzea oraz galerie sztuki. Organizowane są różnego rodzaju eventy, koncerty oraz wystawy artystyczne.

Inspirującą atmosferę oraz wysoki standard w postindustrialnej przestrzeni, znajdziecie Państwo w pełni wyposażonych gabinetach w Dago Centrum. Klimatyzowane, zamykane pomieszczenia biurowe, z dostępem do szybkiego internetu oraz sal konferencyjnych, pozwalają na utrzymanie wysokiego komfortu pracy.

Dogodna lokalizacja (tylko 650 metrów do drugiej linii metra, tramwaje, autobusy i pociągi – Dworzec Wileński oraz Warszawa Wschodnia) oraz bliskość prestiżowych inwestycji miejskich. W jednym miejscu łączą się funkcje handlowe, biznesowe i kulturalne.